Privatumo politika

Asmens duomenų apsauga

Mes MB "Diamlita",gerbiame Jūsų privatumą ir saugom Jūsų duomenys, kurios Jus mums pateikiate norėdami tapti mūsų internetinės parduotuvės www.alantukas.lt klientais.

Užsakymo ar registracijos formoje Jus turite pateikiate mums pilna informaciją ir teisinga informaciją apie save. Jeigu pateikiami neteisingi, melagingi, netikslus ar klaidinantis duomenys, mes turime teisę anuliuoti Jūsų užsakymą, registraciją ar apriboti Jūsų galimybės naudotis interneto www.alantukas.lt parduotuve.

Jūsų duomenys ( vardas, pavardė, adresas, el.paštas, mokėjimo ir pristatymo būdai, telefono numeris) www.alantukas.lt naudojame ir tvarkome Jūsų sutikimo pagrindu, kuris išreikšdamas Jums suvedant savo asmens duomenys interneto svetainėje www.alantukas.lt registruojant/sukuriant nauja paskyrą. Nepateikus ir neužpildžius privalomus registracijos laukus MB"Diamlita" negalės sukurti Jums paskyros.

Klientas pateikdamas užsakymą mūsų interneto parduotuvėje www.alantukas.lt, sutinka, kad MB"Diamlita" tvarkytu kliento asmens duomenys : užsakytu prekių pristatymui, administravimui www.alantukas.lt. Jūsų duomenis tai pat gali būti pateikiami, kai to reikalauja kompetentinga Valstybės institucija LR įstatymų numatytais atvejais arba atskiru rašytiniu Kliento sutikimu.

Klientas įsipareigoja saugoti savo prisijungimo prie Parduotuvės duomenis ir jų neatskleisti jokiai trečiai šaliai. Pažeidus šią Taisyklių sąlygą visa su tuo susijusi atsakomybė tenka Klientui. Klientas sužinojęs apie jo prisijungimo duomenų atskleidimą nedelsdamas apie tai informuoja Pardavėją, kuris atsižvelgdamas į Kliento pranešimą užblokuoja Kliento prisijungimą.

Mes įsipareigojam užtikrinti Kliento asmens duomenų apsaugą LR įstatymų numatyta tvarka. Į jūsų kompiuterį ww.alantukas.lt gali įrašyti slapukų (angl. cookies).

Slapukas – tai mažas duomenų rinkinys, kuris naudojamas, renkant tam tikrą informaciją apie jūsų kompiuterį. Pavyzdžiui, ar dažnai lankotės mūsų svetainėje, ką veikiate apsilankę.Duomenų rinkiniuose nėra asmeninės informacijos. Dauguma interneto naršyklių automatiškai priima slapukus, bet galite pakeisti savo naršyklės nuostatas, jei norite nepriimti slapukų arba gauti įspėjamąjį pranešimą prieš juos įrašant. Jei pasirenkate nepriimti slapukų, gali būti, kad negalėsite naudotis interaktyviomis šios ar kitos svetainės savybėmis. 

Ši privatumo politika galioja nuo 24-05-2018 Mes turime teisia iš dalies ar visiškai pakeisti Privatumo nuostatos apie tai pranešdami atnaujinta informaciją interneto svetainėje www.alantukas.lt Jei dėl šių privatumo nuostatų aprašymo Jums iškiltų klausimų, maloniai prašome susisiekti su mumis el.paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai arba tel.+37068299554